top of page

İADE & İPTAL

»İade & İptal
 

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup firmamızın 3 yıl garantisi altındadır.
 

»İade Koşulları 
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken ögeler aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası, İade talep formu, 8 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak Firmamız bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin, öncelikli olarak aşağıda yer alan iade şartları geçerlidir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

»İade Yöntemi 
Ürünü iade etmeden önce iade talep formunu doldurarak Firmamız yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, Firmamız teknik departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, iade talep formunu doldurarak, ürünü kargo veya elden tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

 

»İade Koşulları 
1 - Ürünün ekranında var olan şeffaf koruma bandının çıkarılmamış olması,
2 - Ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması.
3 - Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez.
4- Anlaşmalı kargolarımız olan SÜRAT KARGO ile gönderilen ürünler iade esnasında tekrar anlaşmalı kargo şirketimizle MİMTEL TELEKOMİNİKASYON LTD. ŞTİ şirketi adına kargoya verilmelidir.

 

bottom of page